Pełne tłumaczenie naszej strony na Twój język właśnie trwa. Zadanie to nie jest łatwe, ale zanim zostanie ukończone, uznaliśmy, iż ważne może być przekazanie Ci nieco informacji o nas w Twoim języku.

Jeśli chciałbyś, abyśmy Cię poinformowali, że nasza strona jest już dostępna w wielu językach, wyślij do nas maila na adres inform@rsm-web.com a w jego tytule napisz ‘Inform me when your site is multilingual’.

O NAS
RSM Lining Supplies to wiodący międzynarodowy dostawca dla branży CIPP. Firma oferuje sprzęt, materiały i usługi w wielu krajach.

Naszym celem jest nieustanny rozwój i poszukiwanie sposobów na ułatwienie działalności naszym klientom. Realizujemy ten cel pośrednictwem naszej sieci renomowanych producentów, dzięki dostarczaniu i projektowaniu nowych urządzeń i materiałów, opracowywaniu nowych procesów lub wykorzystywaniu najnowszych technologii. RSM oferuje każdemu z klientów firmy możliwości i rozwiązania dla niemal każdej sytuacji.

Obsługa klienta jest podstawą naszej działalności, a zatem budowanie silnych, trwałych relacji z naszymi klientami jest integralną częścią naszego modelu biznesowego. Ponieważ nasza firma rozwija swoją działalność w nowych krajach, relacje te stają się jeszcze ważniejsze. Nie tylko nasze nastawienie i etos są odpowiednie, ale dodatkowo dysponujemy infrastrukturą, która nam to umożliwia.

RSM ma siedzibę w północnej Anglii oraz sieć dystrybutorów w Australii, Francji i Polsce. Zatrudniamy ponad 30 osób: menedżerów, personel obsługowy, osoby odpowiedzialne za sprzedaż, marketing, administrację, sprawy techniczne, magazyn oraz kierowców. Posiadamy własną flotę samochodów dostawczych w Wielkiej Brytanii i Europie oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi firmami kurierskimi. Obecnie obsługujemy klientów na całym świecie, a przykładowe rynki, na których jesteśmy obecni, to Ameryka, Australia, Polska, Niemcy, Francja czy Włochy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat lub porozmawiać z jednym z naszych pracowników, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Wszyscy nasi pracownicy posługują się językiem angielskim, ale to nie oznacza, iż nie potrafimy pokonać barier językowych i stworzyć dobrych relacji w innych językach.